Značky, z ktorých sa snažíme na predajni držať čo najviac modelov.

Značky

 

Okuliarové šošovky

Tvoria hlavnú časť okuliarov. Účelom dioptrických šošoviek je korigovať refrakčné vady oka. Kvalitu okuliarových skiel nemožno ničím nahradiť a preto na ňu kladieme veľký dôraz. V našej očnej optike vám ponúkame okuliarové šošovky od firmy ESSILOR, ktorá je naším hlavným zmluvným partnerom. Spoločnosť ESSILOR je špičkou v produkcii okuliarových šošoviek a udáva tempo na celosvetom trhu. Samozrejme, vieme ponúknuť šošovky aj od konkurenčných firiem v prípade, že kvalita/cena je výhodnejšia (slovenská výroba), prípadne ak ide o špecifický produkt. Okuliarové šošovky vieme prispôsobiť konkrétnym potrebám zákazníka tak, aby okuliare mohol používať v zamestnaní, pri športových aktivitách alebo pri iných činnostiach čo najpohodlnejšie. V závislosti od refrakčnej vady a prianí zákazníka sa snažíme optimálne upraviť hmotnosť a hrúbku okuliarových skiel.

 

Dioptrické okuliare

Pozostávajú z okuliarového rámu a okuliarových šošoviek. Ich správnou kombináciou sa u zákazníka snažíme docieliť čo najlepšie videnie, pritom však nezabúdame na image. Ponúkame výlučne kvalitné značkové výrobky. Okuliarové rámy zastrešujeme najmä značkami Ray-Ban, Silhouette, Prada, Vogue, Reserve, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Pierre Cardin, MaxMara, Okula.

Slnečné okuliare

Našou špecialitou sú individuálne slnečné dioptrické okuliare, ktoré sa vyhotovujú najmodernejšími technológiami na mieru zákazníka. Tieto slnečné dioptrické okuliare vám vieme vyrobiť v elegantnom štýle v rôznych originálnych farbách, tak ako aj v športovom prevedení so zaoblením. Preto sa slnečné okuliarové šošovky v dioptirickom prevedení snažíme farbou, hrúbkou, antireflexom, polarizačným filtrom alebo zrkadlovou úpravou šošoviek priblížiť originálu, prípadne zákazníkovmu želaniu.

V Našej predajni ponúkame

Francúzska spoločnosť je popredným svetovým výrobcom korekčných okuliarových šošoviek. Úspech skupiny, ktorá má zastúpenie v 54 krajinách celého sveta, je výsledkom stratégie, ktorej hnacou silou je viac ako 160 rokov inovácií, výskumu a vývoja. Prejsť na stránku výrobcu.

Ray-Ban to je nadčasovosť, autenticita, legendárny štýl, odvaha a výnimočná technológia.  Vďaka týmto fundamentálnym hodnotám značky je Ray-Ban v tomto okamihu najpopulárnejšou značkou okuliarov na svete!  Najdôležitejší odkaz značky súvisí s reklamným heslom NEVER HIDE, ktoré komunikuje, aby ste mali odvahu byť sami sebou.  Lebo Ray-Ban to sú okuliare pre tých, ktorí majú oči vždy doširoka otvorené na svet.

Bezrámová estetika v elegantnej podobe. Okuliare značky Silhouette netreba zvlášť predstavovať, sú typické svojou nízkou hmotnosťou a pohodlným nosením. Ich originálny dizajn a minimalistickosť spoznáte hneď na prvý pohľad

Svet športu aj naďalej inšpiruje dizajn a technológiu, ktorá stojí za kolekciou Prada Sport. Kov, nylon a špeciálne druhy plastov, to je iba niekoľko vybraných materiálov, ktoré boli použité pri tvorbe modelov slnečnej aj korekčnej kolekcie. Navyše starostlivosť o detaily zvyšuje pohodlie a bezpečnosť používania, napr. gumové koncovky napomáhajú zaistiť pohodlné prispôsobenie sa modelov bez ohľadu na vykonávané činnosti. Typické červené logo Prada Sport navyše zvýrazňuje osobitný charakter týchto okuliarov. Luxus vo verzii pre aktívnych!

Okuliare Prada sú známe spojením dvoch zdanlivo protikladných prvkov – avantgardného dizajnu a komerčného úspechu. Ideálnym príkladom je špeciálna kolekcia Minimal Baroque, ktorá dosiahla oslnivý úspech na celom svete. Týmto inovatívnym duchom je poznamenaná každá kolekcia okuliarov, zakaždým však pozitívne prekvapí. Značka Prada je synonymom štýlu, ktorý často určuje aj predvída trendy v móde aj mimo ňu. Inovatívny duch značky spojený so silnými tradíciami je zjavne prítomným znakom kvality, ktorým je poznamenaný celý tvorivý proces, počínajúc výrobou a obchodmi končiac.

Vogue eyewear - je značka módy typu fast-fashion, ktorá je ako svet okolo nás – dynamická, premenlivá a farebná. Je to móda, ktorá sa mení ako ročné obdobia. Každá ďalšia kolekcia sa stáva odzrkadlením aktuálnych trendov – ako tých koloristických, tak aj tých, ktoré sa týkajú tvarov samotných okuliarov. Tri najdôležitejšie farby roku 2013 sú malachitová zelená, ohnivá červená a černicová!

Okula je stabilný český podnik s dlhoročnou tradíciou vo výrobe plastových a kovových okuliarových obrúčok. Okuliare Okula boli vždy synonymom pre klasické dámske a pánske okuliare. V súčasnosti si však môžete vybrať z kolekcie širokej ponuky pánskych, dámskych i detských okuliarových rámov v rôznych veľkostiach i farebných možnostiach, ktoré sú svojím designom aj kvalitou použitých materiálov úplne porovnateľné so zahraničnými výrobkami.

Značka Reserve sa vyznačuje predovšetkým svojím elegantným štýlom a vysokou kvalitou za rozumnú cenu. Návrhári sa zameriavajú na detaily s nádychom talianskeho štýlu. Obľúbená je najmä u zákazníkov stredného veku, ktorí majú radi eleganciu.

 

Kolekcie slnečných okuliarov Tommy Hifiger predstavuje mix toho najpredávanejšieho od vintage klasického štýlu s jemným dotykom hollywoodského glamour až po pútavý dizajn leteckých okuliarov pre dosiahnutie vyhľadávaného športového vzhľadu. Okuliare sú vyrobené z ľahkých materiálov, pohodlné a elegantné. Dodávajú sa v širokej škále farieb aby vystihli svoju nositeľku v akejkoľvek situácii. Vďaka svojmu univerzálnemu štýlu sú vhodné na každú príležitosť, či už do mesta alebo k moru, alebo od bazéna priamo na zjazdovku.

Výrazný dizajn s jasným podpisom značky HUGO BOSS. Ľahký acetátový rám a moderný vzhľad okuliarov dodajú vášmu outfitu pocit kompletnosti a dokonalosti.

 

Pierre Cardin - meno neodmysliteľne spojené hlavne s módnym priemyslom a všetkým, čo s módou úzko súvisí.

Kolekcia okuliarov Pierre Cardin je veľmi rafinovaná. Okuliare klasického dizajnu, ktorý je vždy in, zdobené neoceniteľnými detailmi. Kolekcia ale presahuje tradície, objavujú sa tu aj nové štylistické návrhy čerpajúce inšpiráciu z futuristického štýlu s citom pre eleganciu a estetiku značky.

HORE