Predaj okuliarov

Na predaj ponúkame dioptrické okuliare, slnečné dioptrické okuliare a samozrejme slnečné okuliare bez dioptrií.

Vyšetrenie

U nás môžete podstúpiť bezplatné bezbolestné vyšetrenie zrakovej ostrosti, ktoré je zaradené medzi základné a najdôležitejšie vyšetrenia funkcie oka.

Záruka a úpravy

Vykonávame záručný a po záručný servis okuliarov ako aj úpravy a korektúry okuliarov po "zabehnutí" podľa potrieb klienta.

Opravy

Pri poškodení, deformovaniu, prípadne uvoľneniu súčiastky alebo iných nedostatokov, Vám v prípade možnosti radi okuliare v čo najkratšom čase opravíme.

Služby

 

Predaj okuliarov

Pri výbere okuliarov zohľadňujeme individuálne požiadavky každého zákazníka. Odborne poradíme, ktorý typ okuliarov je pre vás najvhodnejší. Našou špecialitou sú slnečné dioptrické okuliare, ktoré vyhotovujeme s príslušnými dioptriami najmodernejšími technológiami. Tieto slnečné dioptrické okuliare vám vieme vyrobiť v elegantnom štýle v rôznych originálnych farbách, tak ako aj v športovom prevedení so zaoblením.

 

Vyšetrenie zrakovej ostrosti

Vyšetrenie zrakovej ostrosti, ktorým vás prevedie Marián, je zaradené medzi základné a najdôležitejšie vyšetrenia funkcie oka. Pri tomto vyšetrení zistí kvalitu centrálneho videnia a posúdi celkový výkon oka. Bezbolestnými vyšetrovacími metódami vieme odhaliť refrakčné vady očí. Využívame viaceré metódy a zariadenia na správne diagnostikovanie prípadných refrakcií.

 

 

Zariadenia našej vyšetrovňe

 • Autorefraktometer
  prostredníctvom tohto zariadenia zmeriame objektívnu refrakciu do diaľky
 • Keratometer
  tento diagnostický inštrument zmeria zakrivenie predného segmentu oka rohovky
 • Pachymeter
  slúži na zistenie hrúbky očnej rohovky
 • Bezkontaktný tlakomer
  slúži na meranie vnútroočného tlaku
 • LCD Optotyp
  oproti klasickým prístrojom ponúka viac možností na presnejšie stanovenie subjektívnej korekcie
 • Foropter
  pomocou sady skiel meria refrakcie oka a v niektorých prípadoch ponúka viac možností a porovnaní subjektívnej korekcie
 • Visioffice 4D kamerový systém
  tento prístroj dokáže precízne merať všetky najdôležitejšie parametre pri ráme nasadenom na tvári klienta. Namerané hodnoty sa následne využijú na ideálne navrhnutie krivky šošoviek a rovnako na správne osadenie do okuliarového rámu. Meranie na tomto prístroji využívame predovšetkým pri progresívnych šošovkách.

Vyšetrenie zraku

Nechajte nám Vaše údaje a obratom Vás kontaktujeme ohľadom termínu vyšetrenia priamo v našej predajni na Pekná cesta č. 3 v Bratislave.

Opravy a servis

Ak sú vaše okuliare poškodené, deformované, prípadne sa na nich uvoľnila niektorá súčiastka alebo sa na nich objavil iný nedostatok, prineste ich k nám. Ak to bude možné, radi vám okuliare v čo najkratšom čase opravíme.

Zároveň vykonávame záručný a pozáručný servis okuliarov. Aj nové okuliare si môžu po krátkom čase nosenia vyžadovať úpravy. V takomto prípade príďte do našej optiky a okuliare prispôsobíme vašim potrebám.

K nášmu servisu štandardne patrí aj čistenie okuliarov ultrazvukom. Na bežné čistenie okuliarov vám postačí vlažná voda a saponát alebo mikrofázové utierky, ktoré nájdete aj u nás. Avšak odstránenie väčších znečistení alebo usadených nečistôt si vyžaduje odborný postup, aby ste sa vyhli možnému poškodeniu okuliarov.

V prípade, že vaše okuliare potrebujú hĺbkové čistenie, navštívte nás v našej predajni Yellow Optic, kde vám okuliare radi vyčistíme ultrazvukom.

HORE