Rodinná firma

Priateľskú atmosféru v našej optike vytvárajú dvaja bratia, Marián a Roman Majerik, ktorí sú aj majitelia rodinnej spoločnosti Yellow Optic.

Vlastná výroba

Všetky okuliare, ktoré máme v ponuke, sú zhotovované výhradne v našej očnej optike, čím garantujeme kvalitu našej práce. Ponúkame tiež vyšetrenia zrakovej ostrosti.

20 ročné skúsenosti

Spoločnosť sme založili v roku 2007 a očnej optike sa venujeme takmer 20 rokov. Sme vyštudovaní oční optici a Marián si navýšil kvalifikáciu ako diplomovaný optometrista.

Sme na predajni

Volíme individuálny prístup ku každému klientovi a na predajni nájdete vždy aspoň jedného z majiteľov, ktorý Vám poskytne kvalifikované odborné poradenstvo.

O nás

Našu rodinnú spoločnosť Yellow Optic, s. r. o. sme založili v roku 2007 a využívame v nej takmer dvadsaťročné skúsenosti v oblasti očnej optiky a optometrie. Našu prácu a znalosti neustále zveľaďujeme, a preto sa zúčastňujeme významných konferencií a podujatí organizovaných poprednými spoločnosťami pôsobiacimi na poli očnej optiky. Sme členmi Optickej únie Slovenska.

Naša optika je vybavená najnovšími prístrojmi a zariadeniami, ktoré využívame na brúsenie, opravy a kompletný záručný a pozáručný servis dioptrických a slnečných okuliarov. Zároveň ponúkame možnosť vyšetrenia zrakovej ostrosti a na základe výsledkov vyšetrení odporúčame vhodné očné pomôcky a odborné rady ako sa správne starať o zrak.

Špeciálne sa zameriavame na zhotovovanie multifokálnych okuliarov, pričom využívame naše moderné prístrojové vybavenie a dlhoročnú prax v obore.

Volíme individuálny prístup ku každému klientovi. Pri výbere okuliarov zaručujeme odborné poradenstvo poskytované kvalifikovaným personálom, ktorý vás detailne oboznámi s jednotlivými produktmi, trpezlivo a zrozumiteľne odpovie na vaše otázky. Nášmu klientovi ponúkame viaceré možnosti na skvalitnenie jeho života a spoločne hľadáme optimálne riešenie.

V našej predajni nájdete rôznorodý sortiment okuliarov vrátane modelov značky Ray-Ban, Silhoutte, Prada, Vogue, Reserve, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Pierre Cardin, MaxMara, Okula. Radi vám poradíme, ktorý typ okuliarov je pre vás vhodný. Ponúkame výlučne kvalitné značkové výrobky. Ak hľadáte kvalitu, módnosť, precíznosť a vysokú odbornosť a nielen najnižšiu cenu, našli ste nás správne!

Marián Majerik

Marián Majerik

Zastrešuje profesionálne vyšetrenie zrakovej ostrosti.
Na základe výsledkov vám predstaví viaceré očné pomôcky, vysvetlí ich funkčnosť a správne používanie.

Roman Majerik

Roman Majerik

Je vedúci našej optickej dielne. Jeho rady pri výbere vhodného okuliarového rámu podľa aktuálnych módnych trendov ocení každý zákazník.

Optika a optická dielňa

Všetky okuliare, ktoré máme v ponuke, sú zhotovované výhradne v našej očnej optike, čím garantujeme kvalitu našej práce. V našich obchodných priestoroch vystavujeme široký sortiment okuliarových rámov od bežných štandardov až po exkluzívne modely.

Od roku 2003 sme partnerom poprednej francúzskej spoločnosti ESSILOR INTERNATIONAL (COMPAGNIE GENERALE D` OPTIQUE), SA, ktorú na Slovensku zastupuje spoločnosť ESSILOR SLOVAKIA, s.r.o.. Pre tohto partnera zabezpečujeme zábrusný servis, teda ich inovatívne okuliarové šošovky zapracovávame do okuliarových rámov.

Táto spolupráca nám umožňuje denne sa stretávať s najnovšími a najmodernejšími produktmi z očnej optiky. Preto vyhotovujeme exkluzívne a technicky náročné okuliare aj pre iné očné optiky a rovnako aj pre dodávateľov rámov na slovenskom trhu. Najmodernejšie vybavenie našej dielne je teda samozrejmosťou.

Okuliare z našej dielne môžete vídať na rôznych výstavách, módnych prehliadkach a často aj na tvárach slovenských politikov, hercov a iných osobností zvučného mena.

HORE