Okuliare na všetkých frontoch

Generál MacArthur, Audrey Hepburn, The Blues Brothers, Tom Cruise a Will Smith. História okuliarov Ray-Ban to je román o tom, ako získať slávu vďaka slávnym ľudom a ako kultové filmy utvárajú módu.

Vyberme si prvého skraja bluesového alebo rockenrolového speváka. Vyberme si prvého skraja amerického hrdinu kultového filmu. Alebo prvého skraja filmového policajta od dopravákov. Čo ich všetkých spája? Takmer určite každý z nich nosí nejaký model okuliarov Ray-Ban.

V roku 1937 vznikol prvý model slnečných okuliarov Ray-Ban vyvinutý špeciálne pre pilotov Air Force. Tieto rámy dostali názov „Anti Glare” a dnes ich poznáme pod názvom Aviator. Na začiatku 50. rokov vznikol druhý najslávnejší model okuliarov – Wayfarer, o ktorom sa hovorí, že je najlepšie predávaným modelom okuliarov v histórii. Ray-Ban vďačí za svoj úspech a popularitu tiež spolupráci so svetom kina a show biznisu. Okuliare tejto značky sa objavovali v najslávnejších a najkultovejších filmoch XX. storočia, začínajúc Raňajkami u Tiffanyho cez Easy rider, Blues Brothers, Top Gun alebo Las Vegas Parano, Avatar až po Besné psy

Ray-Ban to je tiež nadčasovosť, autenticita, legendárny štýl, odvaha a výnimočná technológia.  Vďaka týmto fundamentálnym hodnotám značky je Ray-Ban v tomto okamihu najpopulárnejšou značkou okuliarov na svete!  Najdôležitejší odkaz značky súvisí s reklamným heslom NEVER HIDE, ktoré komunikuje, aby ste mali odvahu byť sami sebou.  Lebo Ray-Ban to sú okuliare pre tých, ktorí majú oči vždy doširoka otvorené na svet.